Ladeblok Lloris 3 lades - wit/eik
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 16.5 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Opties | Met wielen |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 3 |
| Aantal legplanken | 0 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Ja |
| Type kast | Ladeblok |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Vrijstaand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Germania |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | GM4151-513 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit, Bruin |
| Breedte Product - cm | 40,00 cm |
| Lengte Product - cm | 49,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 57,00 cm |
| Stijl | Modern, Scandinavisch |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 1 |
De modern-Scandinavische Lloris-reeks van Germania is uniek in z'n genre. Het compacte ladeblok met drie lades is de ideale, mobiele oplossing voor jouw kantoor. De witte kleur in combinatie met het het Navarra-eikdecor zorgt voor een trendy, maar robuust kantoormeubel. Dankzij de vier zwenkwieltjes, die bovendien eenvoudig kunnen worden vastgezet, is het ladeblok uiterst flexibel. Daarnaast is ook het draagvermogen een grote troef, aangezien het bovenblad 20kg en de afzonderlijke lades 5kg kunnen dragen. Het meubel uit spaanplaat wordt mooi afgewerkt met een laagje melamine en stevige ABS-randen. Ontdek de rest van deze en andere reeksen van Germania bij Emob!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Germania