Kolomkast Wade met ruimte voor oven - antraciet
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Keukenkolomkast Wade 60x60x196cm uit spaanplaat met afwerking in antracietgrijs en accenten in eikdecor. Met twee deuren en ruimte voor een inbouwoven.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 55 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 2 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Keuken magnetronkast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Parisot |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | PA244637 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Antraciet |
| Breedte Product - cm | 60,00 cm |
| Lengte Product - cm | 60,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 196,00 cm |
| Stijl | Industrieel |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 2 |
Droom je van een betaalbare keuken in industriële loftstijl? Ga dan voor de collectie Wade. De meubels zijn gemaakt van spaanplaat met een afwerking in antracietgrijs en accenten in eikdecor. Deze kolomkast is uitgerust met twee deuren. Hierdoor heb je voldoende ruimte om servies, glazen of andere keukenspullen op te bergen. In het midden is er een ruimte voorzien voor een inbouwoven.
Ontdek de volledige collectie Wade op onze website en stel zelf je eigen keuken samen.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Parisot