Kolomkast Vikas 2 deuren & 1 lade - eik
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Kolomkast Vikas 40x35x180cm uit spaanplaat en MDF. Met 1 lade, 2 deuren en 4 legplanken. Afgewerkt met melamine in eiklook.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 40.2 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Ja |
| Hout/look | Eik |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 1 |
| Aantal legplanken | 4 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Badkamer kolomkast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Held |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | HD057.1.3246 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 35,00 cm |
| Lengte Product - cm | 40,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 180,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Melamine, MDF, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje., Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Aantal pakketten | 2 |
De collectie Vikas combineert een minimalistisch ontwerp met een natuurlijke uitstraling. Deze kolomkast is gemaakt uit spaanplaat en MDF en afgewerkt met melamine in eikdecor. Het strakke ontwerp en de houtlook zorgen voor een pure look. Je kan de kast makkelijk aan de wand monteren, of op de vloer plaatsen dankzij de bijgeleverde pootjes. De kast is voorzien van een lade waarin je allerlei kleine spullen netjes kan opbergen. Achter de twee deuren zijn in totaal vier legplanken voorzien waardoor je ook voldoende opbergruimte voor bijvoorbeeld badlinnen. Deze collectie bestaat ook in een afwerking in antraciet. Bekijk het volledige gamma op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Held