Kolomkast Small 50cm 2 deuren - hoogglans wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Kolomkast Small, 50 cm breed , uitgerust met 2 deuren en 3 legplanken. Gemaakt van spaanplaat en MDF met afwerking in hoogglans wit.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 29.2 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Ja |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 3 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Badkamer kolomkast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Held |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | HD143.2096 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit, Hoogglans wit |
| Breedte Product - cm | 20,00 cm |
| Lengte Product - cm | 50,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 181,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | MDF, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Aantal pakketten | 1 |
De elegante badkamerserie Small telt diverse badkamermeubels waarmee je zelf jouw ideale combinatie kan maken. Deze witte kolomkast is 50 cm breed en is uitgerust met 2 deuren en 3 legplanken. Ideaal om verzorgingsproducten, handdoeken en dergelijke op te bergen. De handgrepen zijn gemaakt van metaal. Kolomkast Small is gemaakt van spaanplaat met een laagje melamine. De voorzijde is vervaardigd uit MDF met een hoogglans afwerking.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Held