Kolomkast Kuba 9 legplanken, 2 draaideuren-lichte eik/zwart
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Kolomkast Kuba is gemaakt uit gemelamineerde spaanplaat in licht eikdecor en zwart. De kast bestaat uit 9 legplanken en 2 draaideuren.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 38.7 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 9 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Badkamer kolomkast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Symbiosis |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | TH6491X5944A01 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 28,30 cm |
| Lengte Product - cm | 50,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 182,20 cm |
| Stijl | Modern, Scandinavisch |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 2 |
Deze kolomkast in licht eikdecor creëert veel lichtinval in uw badkamer. De zwarte kleuraccenten geven de kast een strakke afwerking. In de 7 open vakken kunt u flesjes parfum en andere verzorgingsproducten uitstallen. In de 2 grotere vakken aan de rechterkant is eventueel ook plaats voor gastendoekjes. Achter de 2 draaideuren zijn 4 opbergvakken voor badlinnen voorzien. Schroeven en pluggen voor wandmontage niet inbegrepen.