Kolomkast Fares met 1 deur - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Witte Kolomkast Fares met 1 deur (H184,5cm x B29,5cm), gemaakt uit gemelamineerde spaanplaat in wit.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 25 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 1 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 3 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Badkamer kolomkast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Parisot |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | PA602714 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 29,50 cm |
| Lengte Product - cm | 31,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 184,50 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Ruimtebesparende Fares-badkamermeubelen in wit. Deze kolomkast met één manshoge draaideur is gemaakt uit gemelamineerde spaanplaat. Binnenin zijn tal van opbergmogelijkheden, voornamelijk door de legplanken waarmee het meubel is uitgerust. De zachte witte, moderne kleur zorgt voor een rustgevende sfeer in je badkamer. In de Fares-uitvoering zijn nog een tweetal andere badkamerkasten opgenomen, die je eveneens op onze website kan aankopen.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Parisot