Kleerkast Tokio 185cm-eikdecor/wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Kleerkast Tokio gemaakt uit spaanplaat en afgewerkt in Japans eikdecor en wit heeft 3 draaideuren, 4 legplanken en 1 kledingroede.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 132 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Ja |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 4 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Kledingkast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Parisot |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | PA3580AR5C |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 52,30 cm |
| Lengte Product - cm | 185,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 202,85 cm |
| Stijl | Modern, Scandinavisch |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 5 |
Kleerkast Tokio is een mooi voorbeeld van de Japanse stijl. Met zijn Japans eikdecor, zuivere lijnen en witte accenten creëert u een lichtrijk en ruimtelijk gevoel in uw slaapkamer. De kast beschikt over 3 draaideuren, 4 legplanken en een kledingroede. Werk af met onze andere meubels uit de Tokio-collectie.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Parisot