Kleerkast Mimi 7 legplanken, 3 lades en 2 kledingroedes-Kronberg eik
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Kleerkast Mimi is gemaakt uit gemelamineerde spaanplaat met Kronberg eikdecor . De kast bestaat uit 7 legplanken, 3 lades en 2 kledingroedes.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 83 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Ja |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 3 |
| Aantal legplanken | 7 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Kledingkast |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | CBA |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | CB121944 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 50,00 cm |
| Lengte Product - cm | 191,80 cm |
| Hoogte Product - cm | 204,50 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 2 |
Als u houdt van lichte natuuraccenten in uw slaapkamer dan is kleerkast Mimi in licht Kronberg eikdecor de kleerkast voor u! Deze ruime kleerkast bestaat uit 7 legplanken, 3 lades en 2 kledingroedes en kan zo plaats bieden aan de kledij van 2 personen. De roedes kunnen op maat gezaagd worden zodat de kast kan ingekort worden tot minimaal 105 cm afhankelijk van de beschikbare ruimte. Creëer uw droomdressing met kleerkast Mimi!
Bekijk meer
Klantenreviews
Merkeninformatie
Over CBA