Kleerkast Liva 3 draaideuren, 1 kledingroede, 4 legplanken en 1 lade-Kronberg eik/mat wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Kleerkast Liva is gemaakt uit gemelamineerde spaanplaat in Kronberg eikdecor en mat wit. De kast bestaat uit 3 draaideuren, 4 legplanken, 1 kledingroede en 1 lade.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 96.5 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Ja |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal lades | 1 |
| Aantal legplanken | 4 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Kinder kledingkast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | CBA |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | CB385274 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 51,70 cm |
| Lengte Product - cm | 134,60 cm |
| Hoogte Product - cm | 188,20 cm |
| Stijl | Modern, Scandinavisch |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 3 |
De lichte natuuraccenten in Kronberg eikdecor en het mat wit maken dat deze kleerkast perfect geïntegreerd kan worden binnen een Scandinavische woonstijl. Achter de 3 draaideuren bevinden zich 4 legplanken en 1 kledingroede voor uw persoonlijke garderobe en in de lade onderaan is plaats voor uw beddengoed. Combineer met het Liva eenpersoonsbed, het Liva nachtkastje en de Liva ladekast en u heeft een sfeervolle Scandinavische kinderkamer! Schroeven en pluggen voor wandmontage niet inbegrepen.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over CBA