Kledingkast Versatil -90,40x50x188 cm - Wit/spaanplaat
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Kledingkast Versatil is gemaakt uit gemelamineerde spaanplaat en komt in een stijlvolle witte kleur.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 72.1 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Ja |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal lades | 2 |
| Aantal legplanken | 3 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Kledingkast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | CBA |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | CB118372 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 50,00 cm |
| Lengte Product - cm | 90,40 cm |
| Hoogte Product - cm | 188,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 2 |
Met royale legplanken voor al je gevouwen kleding en handige kledingroede om je mooiste outfits kreukvrij te houden, is deze kast de perfecte combinatie van stijl en functionaliteit. Het strakke design past in elke slaapkamer en zorgt ervoor dat je nooit meer hoeft te zoeken naar je favoriete kledingstuk.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over CBA