Kledingkast Spike 112/185cm met gordijn & lades - eik/taupe
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Kledingkast Spike uit spaanplaat, afgewerkt in wit/eikdecor. Bevat in totaal 11 legplanken, 4 laden en 1 kledingroede. Lengte van 112 tot 185,5 cm.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 103 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Ja |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 4 |
| Aantal legplanken | 11 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Kledingkast |
| Type deur | Gordijn |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Symbiosis |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | SY4320X0391R00 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin, Taupe |
| Breedte Product - cm | 50,00 cm |
| Lengte Product - cm | 185,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 182,00 cm |
| Stijl | Design, Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 3 |
Kledingkast Spike is een volwaardige dressing op zich. De deuren van deze kast werden vervangen door een taupekleurig gordijn. Je beschikt zowel links als rechts over een leggedeelte met 4 legplanken. In het midden beschik je over een kledingroede, een kastje met 4 laden en opnieuw een leggedeelte met 3 legplanken. Wat kledingkast Spike extra bijzonder maakt? Je kan de lengte zelf kiezen tijdens de montage: van 112 cm tot 185,5 cm. Zo pas jij jouw kledingkast aan aan de grootte van jouw kledingcollectie en/of jouw slaapkamer!
Deze versie is gemaakt van spaanplaat en is deels afgewerkt in eikdecor.