Kledingkast Leon 95cm met 2 deuren - dennenhout
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Kledingkast Leon 95cm met 2 deuren - dennenhout
€ 379,00
€ 485,00
Veilig betalen
Natuurkleurige kledingkast Leon van massief dennenhout, bestaat uit 2 deuren, 1 legplank en 1 kledingroede.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 49 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Ja |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 1 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Kledingkast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Interlink |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | IL30500303 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 55,00 cm |
| Lengte Product - cm | 95,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 190,00 cm |
| Stijl | Klassiek |
| Materiaal | Hout |
| Hout | Massief hout, Dennenhout |
| Aantal pakketten | 1 |
Dankzij haar praktische indeling biedt kledingkast Leon voldoende plaats voor al jouw kleren. Deze natuurkleurige kast bestaat uit 2 deuren en is gemaakt van massief dennenhout. Achter de dubbele deur vind je een kledingroede en ruime legplank bovenaan. Verder kenmerkt deze kast zich nog door haar tijdloze design, waardoor ze bij vele slaapkamers past.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Interlink
Het merk Inter Link werd in juli 1960 opgericht door Wolfgang Link en zijn vrouw Helga in het Duitse Straubenhardt. In 1994 verhuisde het bedrijf zijn hoofdkantoor naar het Franse Seltz in de Elzas-regio, vanwaar het nu nog steeds al zijn activiteiten aanstuurt. Inter Link is gespecialiseerd in zelfbouwmeubelen die naast praktisch en duurzaam ook erg betaalbaar zijn. In onze shop vind je maar liefst ruim 300 producten van Inter Link in landelijke, moderne en industriële stijl. Zo vindt iedereen hier ongetwijfeld zijn gading!
Bekijk alle producten van Interlink ->
Productvragen
Close in
's