Kledingkast Ivy 197cm 4 deuren - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Kledingkast Ivy 197cm 4 deuren - wit
€ 735,00
€ 1.171,00
Veilig betalen
Kledingkast Ivy, uitgerust met 4 deuren. Gemaakt uit massief hout met een wit gelakte afwerking.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 105.5 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Ja |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 4 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Kledingkast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Interlink |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | IL20900120 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 60,00 cm |
| Lengte Product - cm | 197,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 198,00 cm |
| Stijl | Landelijk |
| Materiaal | Hout |
| Hout | Massief hout |
| Aantal pakketten | 4 |
Deze Ivy kledingkast is heel ruim en bezorgt jou genoeg opbergruimte voor je kleren dankzij haar vier deuren. Ze is uitgerust met vier legplanken en twee kledingroedes. De afwerkingen van de kast zijn heel klassiek en landelijk en kleden je slaapkamer meteen warm in.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Interlink
Het merk Inter Link werd in juli 1960 opgericht door Wolfgang Link en zijn vrouw Helga in het Duitse Straubenhardt. In 1994 verhuisde het bedrijf zijn hoofdkantoor naar het Franse Seltz in de Elzas-regio, vanwaar het nu nog steeds al zijn activiteiten aanstuurt. Inter Link is gespecialiseerd in zelfbouwmeubelen die naast praktisch en duurzaam ook erg betaalbaar zijn. In onze shop vind je maar liefst ruim 300 producten van Inter Link in landelijke, moderne en industriële stijl. Zo vindt iedereen hier ongetwijfeld zijn gading!
Bekijk alle producten van Interlink ->
Productvragen
Close in
's