Kledingkast Faust - 148x60x203cm - met spiegel - 2 deuren - eikdecor
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Kledingkast Faust 148x60x203cm uit spaanplaat met afwerking in melamine in eikdecor. Met twee schuifdeuren, één spiegel, twee kledingroedes en vijf legplanken.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 135.2 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Ja |
| Spiegel Met spiegel | Ja |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 5 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Kledingkast |
| Type deur | Schuifdeur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | CBA |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | CB273259 |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 59,80 cm |
| Lengte Product - cm | 148,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 203,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 3 |
De kledingkast Faust combineert een minimalistisch design met een verrassend ruime en praktische indeling. Dankzij de strakke lijnen en de afwerking in eikdecor past deze kast moeiteloos in moderne slaapkamers, dressings of logeerkamers. De kast is vervaardigd uit stevig spaanplaat en uitgerust met twee schuifdeuren, ideaal voor ruimtes waar draaideuren minder praktisch zijn. Achter de deuren schuilt een doordachte indeling met twee kledingroedes voor hangkleding en vijf legplanken voor het overzichtelijk opbergen van gevouwen kleding, beddengoed of accessoires. Met zijn royale afmetingen van 148 × 60 × 203 cm biedt kledingkast Faust volop opbergruimte zonder visueel zwaar te ogen. Bovendien is de kledingkast Faust uitgerust met een spiegeldeur. Deze is niet alleen praktisch bij het aankleden, maar laat de ruimte ook optisch groter en lichter aanvoelen. Ontdek de volledige collectie Faust op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over CBA