Kledingkast Botan 176cm - met gordijn - 6 legplanken, 2 kledingroedes, 1 lade - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Kledingkast Botan, gemaakt uit spaanplaat met een witte afwerking uit melamine. Uitgerust met gordijn, twee kledingroedes, zes legplanken en een opberglade.
Lees meerProductinformatie
| SKU-Emob | PA3015AG |
| Gewicht in kg per stuk | 47.8 |
| Montage vereist | Ja |
| Matrasbodem inbegrepen | Nee |
| Matras inbegrepen | Nee |
| Verstelbaar | Nee |
| Met bureau | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met opbergruimte | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Kledingkast |
| Met uitvalbeveiliging | Nee |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Slaaplade | Nee |
| Merk | Parisot |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje., Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Hoogte Product - cm | 203,00 cm |
| Lengte Product - cm | 176,00 cm |
| Breedte Product - cm | 40,00 cm |
| Stijl | Modern |
De kasten van de Botan-collectie zijn ideaal om je eigen dressing in te richten. Combineer verschillende onderdelen met elkaar, of ga voor onze samengestelde combinaties. Deze kledingkast is gemaakt uit spaanplaat met een afwerking in melamine. De witte kleur zorgt voor een rustige uitstraling die in elke ruimte past. Van de hal, tot de slaapkamer of dressing. Deze kast is uitgerust met zes legplanken, twee kledingroedes en 1 opberglade. Dankzij het gordijn blijven je kledingstukken beschermd tegen stof en zonlicht. Ontdek alle mogelijkheden die de Botan-collectie biedt op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Parisot