Kindersofa Rocky - 89x54x45cm - beige boucléstof
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Kindersofa Rocky - 89x54x45cm - beige boucléstof
€ 219,00
€ 355,00
Kleur
Veilig betalen
De charmante kindersofa Rocky biedt een speels en comfortabel ontwerp met unieke bouclé stof. Perfect voor ontspanning en spelen!
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 11.9 |
| Montage vereist | Ja |
| Zithoogte | 28 |
| Zitdiepte | 36 |
| Met rugleuning | Ja |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 30 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Ja |
| Type onderstel | Normale poten |
| Type Stoel | Fauteuil |
| Materiaal onderstel | Hout |
| Materiaal Zitting | Teddy |
| Draaibaar | Nee |
| Kuipstoel | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Vipack |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | VIRKST1206 |
| Kleur | Beige |
| Breedte Product - cm | 53,50 cm |
| Lengte Product - cm | 89,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 45,50 cm |
| Stijl | Scandinavisch |
| Materiaal | Hout, Stof |
| Aantal pakketten | 1 |
De Rocky kindersofa is een charmante toevoeging aan elke baby- of kinderkamer. Met zijn unieke bouclé stof, ergonomisch ontwerp en stijlvolle uitstraling is dit stoeltje niet alleen decoratief, maar ook functioneel en comfortabel voor jouw kleintje. De stevige houten poten zorgen voor stabiliteit en duurzaamheid, terwijl de 2 zitplaatsen voldoende ruimte bieden om te ontspannen, lezen of dromen. Belgisch design op zijn best, zodat jouw kleintje zijn of haar eigen plekje heeft, net als de grote mensen!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Vipack
Vipack is een gerenommeerd Belgisch merk dat gespecialiseerd is in meubels voor de allerkleinsten. Met zijn grote collectie kinderbedden en -meubels biedt het merk eindeloze mogelijkheden voor de kamer van jouw dochtertje of zoontje. Het Vipack-team volgt de laatste interieurtrends op de voet en garandeert zo tegelijk mooie en eigentijdse creaties. Door te kiezen voor Vipack ben je verzekerd van betaalbare bedden en meubels van hoogwaardige kwaliteit. Ontdek snel alle artikelen van dit fantastische merk!
Bekijk alle producten van Vipack ->
Productvragen
Close in
's