Kinderkamercombinatie Robin 1-wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Kinderkamercombinatie Robin 1-wit
€ 1.435,00
€ 2.955,00
Veilig betalen
Kinderkamercombinatie Robin is gemaakt uit witgelakt MDF en massief grenen.
Lees meerProductinformatie
| SKU-Emob | VIROCO53 |
| Gewicht in kg per stuk | 160.8 |
| Montage vereist | Ja |
| Matrasbodem inbegrepen | Nee |
| Matras inbegrepen | Nee |
| Verstelbaar | Nee |
| Met bureau | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met opbergruimte | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Met uitvalbeveiliging | Nee |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Slaaplade | Nee |
| Merk | Vipack |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Hout, MDF Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Hoogte Product - cm | 0,00 cm |
| Lengte Product - cm | 0,00 cm |
| Breedte Product - cm | 0,00 cm |
| Stijl | Klassiek |
| Hout | Massief hout, Dennenhout |
| Aantal pakketten | 8 |
De neutrale witte meubels van kinderkamercombinatie Robin krijgen karakter door de afwerking met fijne verticale lijnen. Deze lichtrijke kinderkamer bestaat uit een bed 90x200 cm met lattenbodem (matras van 90x200 cm niet inbegrepen), een nachtkastje 44x40x56 cm en een 2-deurs kleerkast 110x57x205 cm.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Vipack
Vipack is een gerenommeerd Belgisch merk dat gespecialiseerd is in meubels voor de allerkleinsten. Met zijn grote collectie kinderbedden en -meubels biedt het merk eindeloze mogelijkheden voor de kamer van jouw dochtertje of zoontje. Het Vipack-team volgt de laatste interieurtrends op de voet en garandeert zo tegelijk mooie en eigentijdse creaties. Door te kiezen voor Vipack ben je verzekerd van betaalbare bedden en meubels van hoogwaardige kwaliteit. Ontdek snel alle artikelen van dit fantastische merk!
Bekijk alle producten van Vipack ->
Productvragen
Close in
's