Keukentrolley Xenia 3 legplanken - rustiek bruin/zwart
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Keukentrolley Xenia met 3 legplanken, gemaakt van spaanplaat en staal. Stelpootjes inbegrepen
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 10.8 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 3 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Ja |
| Type kast | Keuken trolley |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Vasagle |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | SMVA-LRC66BX |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin, Zwart |
| Breedte Product - cm | 26,00 cm |
| Lengte Product - cm | 66,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 85,00 cm |
| Stijl | Industrieel |
| Materiaal | Spaanplaat, Staal Staal is een legering bestaand uit ijzer en koolstof., Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Word opnieuw verliefd op je keuken dankzij deze handige keukentrolley. De compacte, stalen trolley met 3 legplanken uit rustiek bruin spaanplaat past perfect in jouw eigentijds ingerichte keuken en bezorgt je de extra ruimte die je nodig hebt. Afhankelijk van waarvoor je het serveerwagentje wenst te gebruiken, kun je ervoor kiezen om wieltjes (2 met remmen) of stelpootjes te monteren. Belastbaar gewicht per legplank: 10 kg
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Vasagle