Keukenkast voor oven Cobalt 60cm - zwart/eik
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Keukenonderkast Cobalt voor inbouwoven of -vaatwas 60x60x90cm uit spaanplaat met afwerking in zwart en eikdecor.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 25.2 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 1 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Keuken onderkast |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Vrijstaand |
| Open rug | Ja |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | PA243843 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Zwart |
| Breedte Product - cm | 60,00 cm |
| Lengte Product - cm | 63,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 90,00 cm |
| Stijl | Industrieel |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
De keuken is een uitdagende ruimte om in te richten. Met de kastjes uit de reeks Cobalt stel je zelf je keuken samen. Het stoere ontwerp past volledig in de industriële New York-loft stijl. Het werkblad in eikdecor zorgt voor een warm accent. Deze onderkast is gemaakt in spaanplaat met afwerking in zwarte melamine. De kast biedt ruimte voor een inbouwoven of inbouwvaatwas. Ontdek alle mogelijkheden uit de reeks Cobalt op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob