Keukeneiland Maleficent - 1 deur - betonlook/grijs
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Keukeneiland Maleficent - 1 deur - betonlook/grijs
€ 258,00
Kleur
Veilig betalen
Keukeneiland Maleficent 103x65x84cm uit spaanplaat met afwerking in melamine in betonlook, wit en grijs. Met één deur en één legplank.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 41.2 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 1 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 2 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Keuken eiland |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Vrijstaand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Parisot |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | PA803369 |
| Kleur | Wit, Grijs, Betonlook |
| Breedte Product - cm | 65,00 cm |
| Lengte Product - cm | 103,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 84,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 1 |
Heb je nood aan meer opbergruimte in de keuken? Ontdek dan zeker de mogelijkheden die de collectie Maleficent te bieden heeft. De moderne meubels zijn gemaakt uit spaanplaat en zijn afgewerkt met melamine in betonlook. Dit keukeneiland biedt zowel handige opbergruimte als extra werkruimte. Achter de draaideur kan je allerlei keukenspullen netjes opbergen. Daarnaast kan je in de twee open vakken je leukste servies, glazen en kookgerief uitstallen. Bekijk de volledige collectie op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Parisot
Parisot is een toonaangevende fabrikant van zelfbouwmeubelen sinds 1936. Dankzij de meer dan 80 jaar ervaring van de firma, kun je telkens rekenen op de beste kwaliteit voor jouw meubelen. De meubelen van het merk zijn vervaardigd uit hoogwaardige spaanplaat en zijn 100% Frans. Parisot staat voor functionele meubelen die beantwoorden aan de noden van de hedendaagse consument. Met de meubelen van Parisot creëer je zonder twijfel een gezellige sfeer in huis!
Bekijk alle producten van Parisot ->
Productvragen
Close in
's