Keukenbovenkast Coolio met twee deuren - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Keukenbovenkast Coolio met twee deuren - wit
€ 149,00
€ 162,00
Veilig betalen
Keukenkast Coolio 120x35x58cm uit spaanplaat met afwerking in wit. Met twee deuren.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 27.899 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 2 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Keuken bovenkast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Zwevend |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Parisot |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | PA220304 |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 35,20 cm |
| Lengte Product - cm | 120,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 57,90 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 1 |
Stel zelf je keuken samen met de moderne keukenkasten Coolio. De meubels zijn gemaakt uit spaanplaat en zijn afgewerkt met melamine. De combinatie van mat wit en accenten in eikdecor geven de collectie een rustige uitstraling. Deze bovenkast is uitgerust met twee deuren en twee legplanken. Hierdoor heb je voldoende ruimte voor je keukenvoorraad, servies of andere keukenspullen. Bekijk ook onze andere keukenkasten Coolio.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Parisot
Parisot is een toonaangevende fabrikant van zelfbouwmeubelen sinds 1936. Dankzij de meer dan 80 jaar ervaring van de firma, kun je telkens rekenen op de beste kwaliteit voor jouw meubelen. De meubelen van het merk zijn vervaardigd uit hoogwaardige spaanplaat en zijn 100% Frans. Parisot staat voor functionele meubelen die beantwoorden aan de noden van de hedendaagse consument. Met de meubelen van Parisot creëer je zonder twijfel een gezellige sfeer in huis!
Bekijk alle producten van Parisot ->
Productvragen
Close in
's