Kast Item 80x43x107cm 2 deuren 1 lade - eik/zwart
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Kast Item 80x43x107cm uit spaanplaat. De kast bevat 2 deuren en 1 lade, en een opbergvak voor microgolf of andere keukentoestellen. Afwerking in lichte eiklook en zwart.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 32 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Hout/look | Eik |
| Opties | Met lades |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 1 |
| Aantal legplanken | 1 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Keuken magnetronkast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Parisot |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | PA802103 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin, Zwart |
| Breedte Product - cm | 42,80 cm |
| Lengte Product - cm | 80,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 106,90 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Deze keukenkast Item uit spaanplaat combineert een moderne look met veelzijdigheid. De kast biedt niet alleen veel opbergruimte achter de twee deuren, maar ook de lade is zeer handig voor het opbergen van bestek of keukenhulpjes. Daarnaast is er ook een opbergvak voorzien voor een microgolf of andere keukentoestellen. Combineer de kast met de andere kasten uit de collectie Item.
Bekijk meer
Klantenreviews
In onze bestelling ontbrak wel het onderdeel "pas" (siliconen dempertjes voor schuif & kastdeuren)
Merkeninformatie
Over Parisot