Huisbed Forrest 90x200cm - massief beukenhout
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
FORREST huisbed: Belgisch design gemaakt van hoogwaardig Europees beukenhout. Stijlvolle rustieke look, om te bouwen tot tijdloos kajuitbed.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 62.55 |
| Montage vereist | Ja |
| Maatvoering | 90 x 200cm |
| Matras inbegrepen | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Nee |
| Matrasbodem inbegrepen | Ja |
| Met opbergruimte | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Verstelbaar | Nee |
| Type bed | Huisbed |
| Met bureau | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Ja |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 100 |
| Met uitvalbeveiliging | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Bedmaat | Eenpersoonsbed |
| Aantal lades | 0 |
| Thema | Huis |
| Type matrasbodem | Lattenbodem |
| Slaaplade | Nee |
| Merk | Vipack |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | VIFOHB9010 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 97,50 cm |
| Lengte Product - cm | 207,50 cm |
| Hoogte Product - cm | 170,00 cm |
| Stijl | Klassiek |
| Materiaal | Hout |
| Hout | Massief hout, Beukenhout |
| Aantal pakketten | 3 |
Het FORREST huisbed is een uniek en stijlvol meubelstuk dat vervaardigd is uit hoogwaardige Europese beuk. Dit bed kan eenvoudig worden omgevormd tot een tijdloos kajuitbed door het dak te verwijderen. De FORREST collectie straalt kwaliteit en oog voor detail uit op elk niveau. Deze meubelstukken hebben een stijlvolle rustieke uitstraling en zijn ontworpen volgens Belgische designprincipes. Met dit huisbed haal je niet alleen een functioneel meubelstuk in huis, maar ook een echt Belgisch design statement. Transformeer je kinderkamer met de FORREST collectie!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Vipack