Hangkast Hansen 40cm 1 deur - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Hangkast Hansen in wit, met 1 deur en 2 legplanken. Gemaakt van spaanplaat en matte MDF.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 10 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Ja |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 1 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 2 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Badkamer hangkast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Zwevend |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Held |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | HD566.3188 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 20,00 cm |
| Lengte Product - cm | 40,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 64,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | MDF, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Aantal pakketten | 1 |
Met de meubelen van de Hansen-collectie is geen combinatie jou te moeilijk. Dit hangkastje is 40 cm breed en is gemaakt van gemelamineerde spaanplaat in wit. Het meubel is uitgerust met een kastdeur in mat witte MDF. Het elegante open- en sluitmechanisme zorgt voor een aangename sfeer in jouw moderne badkamer. Binnenin vind je 2 legplanken waarop je verzorgingsproducten, enkele accessoires of je medicijnen kan bewaren. Ontdek alle mogelijkheden binnen de Hansen-collectie op onze website!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Held