Hangkast Cottage - 120x37x55cm - 2 deuren in glas - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Hangkast Cottage 120x37x55cm uit spaanplaat met afwerking in melamine in wit. Met twee deuren in glas.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 31.75 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 2 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Keuken bovenkast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Zwevend |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | CBA |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | CB119456 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 37,00 cm |
| Lengte Product - cm | 120,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 55,00 cm |
| Stijl | Landelijk |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 2 |
De collectie Cottage is ideaal voor de liefhebbers van een landelijke keuken. De meubels zijn gemaakt uit spaanplaat met melamine. De combinatie van wit en zacht eikdecor straalt landelijke charme uit. Deze bovenkast is uitgerust met twee deuren in glas. Hierdoor kan je jouw mooiste servies, glazen of kookboeken in de kijker plaatsen, terwijl ze toch stofvrij blijven. Ontdek de volledige collectie Cottage op onze website en stel je eigen keuken samen.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over CBA