Hangkast Benito - 70x27x80cm - 2 deuren - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Hankgkast Benito 70x27x80cm uit spaanplaat met afwerking in witte melamine. Met twee deuren en twee legplanken.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 22.5 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 2 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Badkamer hangkast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Zwevend |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | DRDB0101000929 |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 27,10 cm |
| Lengte Product - cm | 70,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 80,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Maak kennis met de praktische kasten Benito, ontworpen om jouw badkamer of wasruimte stijlvol en overzichtelijk te houden. Deze hangkast is gemaakt uit spaanplaat met afwerking in witte melamine. Het tijdloze ontwerp past perfect in elk interieur. Achter de twee deuren zijn twee legplanken voorzien waardoor je opbergruimte hebt voor bijvoorbeeld wasmiddel, poetsbenodigdheden of andere spullen. Combineer met de wasmachinekast Benito en creëer een functionele en georganiseerde wasruimte.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob