Gootsteenonderkast Romanie 100 cm-2 draaideuren en 1 legplank-Kronberg eik/matzwart
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Gootsteenonderkast Romanie is gemaakt uit gemelamineerde spaanplaat met Kronberg eikdecor en matzwarte accenten. De kast bestaat uit 2 draaideuren en 1 legplank.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 42 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 1 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Keuken gootsteenkast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | CBA |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | CB104286 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin, Zwart |
| Breedte Product - cm | 60,00 cm |
| Lengte Product - cm | 100,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 85,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 1 |
De combinatie van het strakke matzwart en het lichte kronberg eikdecor van gootsteenonderkast Romanie is een echte voltreffer. Deze kast beschikt 2 draaideuren met daarachter 1 legplank voor afwasmiddel, vaatdoeken, etc. Combineer met de andere keukenkasten van de Romanie-collectie en stel zo uw eigen keuken samen naar smaak. De spoelbak en de schroeven en pluggen voor muurbevestiging zijn niet inbegrepen.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over CBA