Glazen bijzettafel Eclipse S - Antiek Goud
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Glazen bijzettafel Eclipse S - Antiek Goud
€ 189,00
€ 245,00
Kleur
Veilig betalen
Glazen bijzettafel in antiek goud. Uniek golvend oppervlak. Verkrijgbaar in 2 kleuren. Maat S. Ook in M.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 13.5 |
| Aantal personen | n.v.t. |
| Vorm | Organisch |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Bijzettafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ZZ-3062-34A |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Goud |
| Breedte Product - cm | 42,00 cm |
| Lengte Product - cm | 53,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 50,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Hout, Metaal, Glas Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud. |
| Aantal pakketten | 1 |
en L, waardoor hij veelzijdig is voor elke ruimte. De Eclipse S bijzettafel voegt een vleugje elegantie en verfijning toe aan elke kamer met zijn unieke ontwerp en antieke afwerking. Het getrokken glazen blad voegt een vleugje luxe toe, terwijl het metalen onderstel een stevige en duurzame ondersteuning biedt. Of het nu gebruikt wordt als bijzettafel in de woonkamer of als nachtkastje in de slaapkamer, de Eclipse S bijzettafel zal zeker de uitstraling van je ruimte verbeteren. Kies de antiek gouden afwerking voor een warme en uitnodigende touch, of ga voor antiek koper voor een meer rustieke en industriële look. De Eclipse S bijzettafel is een stijlvol en functioneel stuk dat bij elke interieurstijl past.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's