Bijzettafel antiek koper Eclipse S - glazen blad.
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Bijzettafel antiek koper Eclipse S - glazen blad.
€ 189,00
€ 245,00
Kleur
Veilig betalen
. Glazen blad met uniek golvend oppervlak. Antiek koperen afwerking. Verkrijgbaar in maat M.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 13.5 |
| Aantal personen | n.v.t. |
| Vorm | Organisch |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Bijzettafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ZZ-3062-32A |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Koper |
| Breedte Product - cm | 42,00 cm |
| Lengte Product - cm | 53,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 50,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Hout, Metaal, Glas Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud. |
| Aantal pakketten | 1 |
De Eclipse S bijzettafel in antiek koper is een prachtig stuk dat een vleugje elegantie toevoegt aan elke ruimte. Het tafelblad van getrokken glas heeft een uniek golvend oppervlak dat karakter en charme toevoegt. Het traditionele productieproces geeft de tafel een unieke uitstraling met subtiele onregelmatigheden. Het metalen onderstel is afgewerkt in bijpassend antiek koper, waardoor een samenhangend en verfijnd ontwerp ontstaat. Verkrijgbaar in twee kleurvarianten, antiek koper en antiek goud, is deze bijzettafel een veelzijdige en stijlvolle toevoeging aan elke kamer. Kies de Eclipse S bijzettafel voor een tijdloos stuk dat bij elke inrichting past.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's