Garderobe Ghislain 1 deur & 1 lade - Japanse eik/wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Garderobe Ghislain 1 deur & 1 lade - Japanse eik/wit
€ 299,00
€ 325,00
Veilig betalen
Vestiaire Ghislain, gemaakt uit spaanplaat in Japanse eikdecor en wit. Uitgerust met een kledingstang, 1 lade, 3 open compartimenten en 1 schuifdeur.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 48 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Hout/look | Eik |
| Kledingroede | Ja |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 1 |
| Aantal legplanken | 3 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Kledingkast |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Parisot |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | PA7628VEST |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit, Bruin |
| Breedte Product - cm | 39,80 cm |
| Lengte Product - cm | 109,70 cm |
| Hoogte Product - cm | 182,50 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 2 |
Geef je entree een boost met dit meubel. Deze garderobe Ghislain biedt de oplossing voor al je kledijkwesties in de inkomhal. Dit ultra-functionele meubel heeft alle noodzakelijke opbergruimte om onmisbaar te worden: een kleerkast, drie opbergvakken, een lade en een onderste opbergmeubel met een schuifdeur. Dit elegante meubel uit spaanplaat is gëinspireerd door de Japanse traditie en kenmerkt zich door de pure en elegante lijnen. De zachte en lichte kleuren scheppen de moderne sfeer die jij in gedachten hebt!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Parisot
Parisot is een toonaangevende fabrikant van zelfbouwmeubelen sinds 1936. Dankzij de meer dan 80 jaar ervaring van de firma, kun je telkens rekenen op de beste kwaliteit voor jouw meubelen. De meubelen van het merk zijn vervaardigd uit hoogwaardige spaanplaat en zijn 100% Frans. Parisot staat voor functionele meubelen die beantwoorden aan de noden van de hedendaagse consument. Met de meubelen van Parisot creëer je zonder twijfel een gezellige sfeer in huis!
Bekijk alle producten van Parisot ->
Productvragen
Close in
's