Gamingstoel Fastlane - verstelbaar - zwart kunstleer
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Gamingstoel Fastlane 63x66x126cm met bekleding in zwart kunstleer. Met extra kussens voor de nek en onderrug.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 18 |
| Montage vereist | Ja |
| Zitbreedte | 34 |
| Zitdiepte | 55 |
| Opties | Met wielen |
| Met rugleuning | Ja |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 120 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Ja |
| Type onderstel | Kruispoten |
| Type Stoel | Gamingstoel |
| Materiaal onderstel | Metaal |
| Materiaal Zitting | Kunstleer |
| Draaibaar | Ja |
| Kuipstoel | Nee |
| Met wielen | Ja |
| Voor buiten | Nee |
| Verstelmechanisme | Handmatig |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | CBA |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | CB368293 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Zwart |
| Breedte Product - cm | 66,00 cm |
| Lengte Product - cm | 63,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 126,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Kunstleer Kunstleer is een imitatie van leer dat bestaat uit een kunststof die aangebracht is op een drager van textiel. |
| Aantal pakketten | 1 |
De gamingstoel Fastlane is ontworpen voor iedereen die lange uren achter de computer doorbrengt, of je nu een fanatieke gamer bent of veel thuis werkt. De stoel heeft een bekleding in zwart kunstleer en een zwart metalen onderstel. De hoge rugleuning met geïntegreerde hoofdsteun en lendenkussen zorgt voor een gezonde zithouding en voorkomt rugklachten. De zithoogte is eenvoudig aan te passen, en ook de armleuningen zijn in hoogte verstelbaar. Het metalen onderstel met vijf soepel draaiende wielen biedt stabiliteit en mobiliteit op elke ondergrond.
Of je nu een lange game-sessie speelt of uren productief aan je bureau zit, met de gamingstoel Fastlane geniet je van ultiem comfort en een stijlvolle uitstraling!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over CBA