Extra legplank voor Kledingkast Amori 3 deuren - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Extra legplank voor Kledingkast Amori 3 deuren - wit
€ 75,95
€ 115,00
Veilig betalen
Extra legplank voor de kledingkast Amori 3 deuren uit spaanplaat.
Productinformatie
| SKU-Emob | VIAMW3LP14 |
| Gewicht in kg per stuk | 7.2 |
| Montage vereist | Nee |
| Matrasbodem inbegrepen | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Nee |
| Matras inbegrepen | Nee |
| Soft Close | Nee |
| Certificaten | FSC gecertificeerd Dit product is FSC-gecertificeerd, wat betekent dat het hout afkomstig is uit verantwoord beheerde bossen, met respect voor natuur, mens en dier. Kies FSC en steun duurzame bosbouw |
| Merk | Vipack |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
| Hoogte Product - cm | 1,80 cm |
| Lengte Product - cm | 97,00 cm |
| Breedte Product - cm | 50,00 cm |
| Stijl | Klassiek |
| Hout | Massief hout |
Heb je de kledingkast Aline gekocht en kan je wel wat extra opbergruimte gebruiken? Dan kun je bij ons apart een extra legplank bestellen. Deze plank van 97cm breed en 50cm diep past perfect in de kledingkast Amori met 3 deuren.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Vipack
Vipack is een gerenommeerd Belgisch merk dat gespecialiseerd is in meubels voor de allerkleinsten. Met zijn grote collectie kinderbedden en -meubels biedt het merk eindeloze mogelijkheden voor de kamer van jouw dochtertje of zoontje. Het Vipack-team volgt de laatste interieurtrends op de voet en garandeert zo tegelijk mooie en eigentijdse creaties. Door te kiezen voor Vipack ben je verzekerd van betaalbare bedden en meubels van hoogwaardige kwaliteit. Ontdek snel alle artikelen van dit fantastische merk!
Bekijk alle producten van Vipack ->
Productvragen
Close in
's