Bureaustoel Windsor - verstelbaar - cognac kunstleer
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Bureaustoel Windsor - verstelbaar - cognac kunstleer
€ 165,00
€ 254,00
Kleur
Veilig betalen
Verbeter je werkplek met de Windsor bureaustoel voor comfort en stijl. Gasveer, geremde wielen, hoge rug en draaifunctie voor functionaliteit.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 12.8 |
| Montage vereist | Ja |
| Zitbreedte | 44.5 |
| Zithoogte | 54 |
| Zitdiepte | 42 |
| Hoogte armleuning | 20 |
| Opties | Met wielen |
| Maximum hoogte cm | 54 |
| Minimum hoogte cm | 44 |
| Met rugleuning | Ja |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Ja |
| Type onderstel | Kruispoten |
| Type Stoel | Bureaustoel |
| Materiaal onderstel | Metaal |
| Materiaal Zitting | Kunstleer |
| Draaibaar | Nee |
| Kuipstoel | Nee |
| Met wielen | Ja |
| Voor buiten | Nee |
| Verstelmechanisme | Handmatig |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ACT0000108284 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 58,00 cm |
| Lengte Product - cm | 51,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 103,00 cm |
| Stijl | Retro |
| Materiaal | Kunstleer, PU PU staat voor polyurethaan of polyether. Van deze grondstof wordt vaak polyetherschuim, ook wel PU schuim genoemd, gemaakt. Dit materiaal is erg zacht en heeft een open celstructuur., Kunstleer is een imitatie van leer dat bestaat uit een kunststof die aangebracht is op een drager van textiel. |
| Aantal pakketten | 1 |
De Windsor bureaustoel is een stijlvolle en ergonomische zitoplossing voor je werkplek. Deze stoel heeft armleuningen voor extra comfort, een vintage cognac kunstleren bekleding voor een vleugje verfijning en een hoge rug voor optimale ondersteuning. Het 5-sterren onderstel van zwart gepoedercoat staal voegt stabiliteit toe, terwijl de wielen met rem zorgen voor eenvoudige mobiliteit. Met het gasveermechanisme kun je de zithoogte naar wens aanpassen en de draaifunctie voegt gemak toe voor multitasking. De horizontale stiksels geven het ontwerp een modern tintje, waardoor het een perfecte aanvulling is voor elk kantoor of thuiskantoor. Upgrade je zitervaring met de Windsor bureaustoel.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's