Bureaustoel Ace-matzwart/grijs
Laatste stuks
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Bureaustoel Ace-matzwart/grijs
€ 42,00
€ 105,00
Veilig betalen
Bureaustoel Ace heeft een rugleuning met een mesh bekleding en de zitting heeft een stoffen bekleding. Het onderstel is uit zwart gelakt metaal. De bureaustoel kan gemonteerd worden met of zonder wieltjes.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 10.32 |
| Montage vereist | Ja |
| Zitbreedte | 46.5 |
| Zithoogte | 46.5 |
| Zitdiepte | 45 |
| Aantal personen | 1 persoon |
| Maximum hoogte cm | 56.5 |
| Minimum hoogte cm | 46.5 |
| Met rugleuning | Ja |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Ja |
| Type onderstel | Kruispoten |
| Type Stoel | Bureaustoel |
| Materiaal onderstel | Metaal |
| Materiaal Zitting | Stof |
| Draaibaar | Nee |
| Kuipstoel | Nee |
| Met wielen | Ja |
| Voor buiten | Nee |
| Verstelmechanisme | Handmatig |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | CBA |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | CB220317 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Zwart |
| Breedte Product - cm | 57,00 cm |
| Lengte Product - cm | 59,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 88,50 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Textiel Textiel is een verzamelterm om stoffen aan te duiden die geweven zijn. |
| Aantal pakketten | 1 |
Nog op zoek naar een comfortabele bureaustoel die mooi matcht met uw moderne en strakke interieur? Zoek niet langer want bureaustoel Ace voldoet aan al deze vereisten! Door het centrale kantelsysteem kunnen rugleuning en zitting tegelijkertijd gekanteld worden. Voeg daar de verstelbare zithoogte van 46,5 cm naar 56,5 cm, de armleuningen en de lendensteun aan toe en u heeft een echte topper! De zelfblokkerende wieltjes (die onder belasting deblokkeren) zijn afneembaar en kunnen vervangen worden door gewone stoelpootjes afhankelijk van wat u verkiest. Deze bureaustoel is geschikt voor een werkdag van 8 uren.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over CBA
Het Franse merk CBA werd opgericht in 1909 onder de oude naam Demeyere. De meeste van deze meubels worden geproduceerd in Frankrijk en worden gemaakt volgens het concept “Fast furniture” wat betekent dat CBA zijn collecties vlugger vernieuwt om te beantwoorden aan de nieuwste trends en wensen van de consument. In 2005 heeft het merk een PEFC certificaat mogen ontvangen waardoor kiezen voor CBA eveneens een ecologisch verantwoorde keuze is!
Bekijk alle producten van CBA ->
Productvragen
Close in
's