Bureaukastje Samine met opberglade - wit/eik
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Bureaukastje Samine 54x39x62cm met opberglade. Gemaakt uit spaanplaat in wit en eikdecor met metalen handgrepen.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 22 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Ja |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 1 |
| Aantal legplanken | 0 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Ladeblok |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | BGIS-5021UH17 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 39,00 cm |
| Lengte Product - cm | 54,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 62,00 cm |
| Stijl | Landelijk |
| Materiaal | MDF, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Aantal pakketten | 1 |
Ga voor de modern landelijke woonstijl met de meubelen van de Samine-reeks, die zijn gemaakt uit spaanplaat in wit en met afwerkingen in eikdecor. De reeks bestaat ook in grafietkleur. Dit bureaukastje past perfect onder het bureau Samine. Dankzij de opberglade kan je al je kantoorbenodigdheden netjes opbergen. In het open opbergvak heb je ruimte voor dossiers en mappen. Geniet van de opbergruimte met soft-close systeem en metalen handgrepen. Ontdek de volledige collectie Samine op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob