Bovenkast Eko 60x35 cm - grijs
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Bovenkast Eko (60x35 cm) in hoogglans grijs met deur. Gemaakt van spaanplaat.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 10 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 1 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 0 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Keuken bovenkast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Zwevend |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Parisot |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | PA244205 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Grijs |
| Breedte Product - cm | 35,60 cm |
| Lengte Product - cm | 60,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 35,30 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Je keuken samenstellen was nog nooit zo eenvoudig dankzij de meubelen van de Eko-collectie. De kastjes zijn gemaakt van spaanplaat met een laagje melamine en zijn gemakkelijk te installeren.
De handgrepen van dit grijze kastje zijn gemaakt van kunststof en kregen een moderne metaalkleur. Kies op onze site de overige bijbehorende meubelen uit en stel zelf jouw droomkeuken samen!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Parisot