Boekenrek Daisy - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Wit boekenrek Daisy in de vorm van een boom, gemaakt van spaanplaat.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 14.5 |
| Montage vereist | Nee |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 8 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Boekenkast |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Vasagle |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | SMVA-LBC11WTV1 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 25,00 cm |
| Lengte Product - cm | 50,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 141,50 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Jouw boekencollectie verdient het om in het oog te springen. Bewaar ze daarom in dit prachtige boekenrek waarvan het ontwerp doet denken aan een boom. Dankzij haar unieke design kan je in dit rek een mooi aantal boeken bewaren op een beperkte oppervlakte. Het boekenrek past bovendien in zowat elke ruimte. De witte look past bovendien in verschillende interieurstijlen. Kortom, een mooie toevoeging aan jouw interieur!
Elke legplank heeft een draagvermogen van 10 kg.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Vasagle