Boekenkast Venya 5 legplanken-lichte eik
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Boekenkast Venya is gemaakt van gemelamineerde spaanplaat met een lichte eikdecor op basis van gerecycleerd hout. De kast bestaat uit 5 legplanken.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 47 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 5 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Boekenkast |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Ja |
| Met slot | Nee |
| Merk | Temahome |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | TH9500.323591 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 34,00 cm |
| Lengte Product - cm | 112,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 175,00 cm |
| Stijl | Retro |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 2 |
Laat uw boekencollectie shinen met boekenkast Venya! De verticale afgeronde planken geven de kast een speelse, retro afwerking. Het lichte eikdecor zorgt ervoor dat uw woonkamer zal baden in natuurlijk licht. De 5 brede legplanken voorzien ruim voldoende plaats aan uw boekencollectie. Nog steeds niet genoeg plek voor uw boekencollectie? Plaats er dan nog één of meerdere Venya boekenkasten tegen en creëer uw eigen leesparadijs! Schroeven en pluggen voor wandmontage niet inbegrepen.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Temahome