Boekenkast Varna model 4 - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Wit gelakte boekenkast Varna met uniek, golvend design en 30 legplankjes in totaal.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 114 |
| Merk | Temahome |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | TH9500.316500 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 34,00 cm |
| Lengte Product - cm | 182,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 224,00 cm |
| Stijl | Design, Modern |
| Materiaal | MDF Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Aantal pakketten | 6 |
Een boekenkast als deze van de Varna reeks ben je allicht nog nergens tegengekomen! Deze kast heeft een uniek design dankzij de legplanken met verschillende dieptes en hoogtes. Zo wordt een golvend effect gecreëerd. Het design is gebaseerd op de verschillende afmetingen van decoratie en boeken en is hier dus ook perfect op afgestemd. Boeken en objecten van diverse formaten vinden allemaal een plekje in deze unieke boekenkast! Met de Varna boekenkast integreer je een ontzettend stijlvol meubel in je interieur dat ongetwijfeld alle aandacht naar zich toe zal trekken.
Specificaties
- Gemaakt van wit gelakte MDF
- 5 rijen met telkens 6 legplankjes
- Diepte van de legplanken varieert van 26,9 tot 33,8 cm
- Hoogte tussen de legplanken: 22,1 cm, 22,9 cm, 26,6 cm, 32 cm, 34 cm, 35,1 cm en 36,1 cm
- Breedte van de legplanken: 33 cm
Ook verkrijgbaar in andere modellen.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Temahome