Boekenkast Pombal 18 vakken breed - eik
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 92 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 15 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Kubuskast |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Ja |
| Met slot | Nee |
| Merk | Temahome |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | TH9500.515941 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 34,00 cm |
| Lengte Product - cm | 182,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 224,00 cm |
| Stijl | Design, Modern |
| Materiaal | Honingraatpaneel Honingraatpanelen zijn panelen, die uit verschillende lagen zijn opgebouwd, waarbij de binnenlaag uit een structuur bestaat, die als een bijenraat is opgebouwd. |
| Aantal pakketten | 3 |
Pombal is een echte klassieker in de collectie van TemaHome. Het design van deze open boekenkast / roomdivider is verrassend genoeg geïnspireerd op een duiventil, wat je goed weerziet in de hokjesstructuur van dit rek. Het geometrische en open design geeft dit meubel een luchtige uitstraling en zorgt ervoor dat het ondanks zijn afmetingen niet té aanwezig is in de ruimte.
Dit rek is gemaakt van honingraatpaneel en kreeg een afwerking in eikfineer. Het telt 18 vakken.
Afmetingen vakken:
- klein vak: H 33,8 x L 34 x D 34 cm
- groot vak: H 33,8 x L 68 x D 34 cm
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Temahome