Boekenkast Navis - 90x45x46cm - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Boekenkast Navis 90x45x46cm uit spaanplaat met afwerking in witte melamine.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 41.1 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 5 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Boekenkast |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Ja |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | DRDK0101008301 |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 44,60 cm |
| Lengte Product - cm | 90,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 46,40 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 2 |
De boekenkast Navis combineert een modern en speels design met praktische opbergruimte. Het boekenrek is gemaakt uit spaanplaat met afwerking in witte melamine. De asymmetrische indeling zorgt voor een dynamische uitstraling en dankzij het open concept kan je de kast ook gebruiken als roomdivider. Met maar liefst twaalf compartimenten heb je voldoende ruimte voor je boeken, maar ook voor souvenirs, foto's en woonaccessoires. Ontdek al onze boekenkasten op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob