Boekenkast Elvira | 70 x 35,5 x 210 cm | White Oak-design
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Boekenkast Elvira met 4 legplanken, gemaakt van spaanplaat met decor van lichte eik.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 39.5 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Ja |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 4 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Kinder boekenkast |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | OL-ELVI-BC70101 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Grijs |
| Breedte Product - cm | 35,50 cm |
| Lengte Product - cm | 70,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 210,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Met de meubelen van de Elvira-collectie creëer je een moderne slaapkamer die gezelligheid uitstraalt. Kenmerkend voor deze meubelen zijn hun strakke, no-nonsense design en hun lichte eikdecor dat zorgt voor een cosy sfeer in de slaapkamer.
Gebruik deze boekenkast om leesboeken, schoolboeken of cursussen op te bergen of gewoon als extra opbergkast die je ook mooi kan aankleden met een plant, enkele fotokaders, mooie opbergmanden of andere decoratie. Combineer met de andere meubelen van de Elvira-collectie en maak jouw slaapkamer compleet!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob