Boekenkast Angus | 94 x 27 x 114 cm | 2 schuifdeuren | Zwart
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Boekenkast Angus:
afmetingen: 94 x 27 x 114cm; bestaat uit staal en spaanplaat; afgewerkt met zwarte melamine. Uitgerust met twee metalen schuifdeuren.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 22.6 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 2 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Stellingkast woonruimte |
| Type deur | Schuifdeur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ACT0000090918 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Zwart |
| Breedte Product - cm | 27,00 cm |
| Lengte Product - cm | 94,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 113,80 cm |
| Stijl | Industrieel, Modern |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat, Staal Staal is een legering bestaand uit ijzer en koolstof., Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 1 |
Je bent nog op zoek naar een boekenkast voor in jouw industrieel of modern ingerichte woonkamer? Dan kunnen wij je de boekenkast Angus van harte aanbevelen. De kast bevat twee legplanken waarop je jouw mooiste boeken of decoratie kunt uitstallen. Dankzij de twee schuifdeuren kun je ook allerlei spullen of documenten netjes uit het zicht opbergen. Deze schuifdeuren zijn voorzien van een rasterpatroon en zijn gemaakt uit zwart gepoedercoat metaal. De kast zelf is gemaakt uit spaanplaat en afgewerkt met een laagje melamine in esdecor.
Bekijk ook zeker de andere meubels uit de collectie Angus.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob