Bijzettafeltje General - 45x35x65cm - met opbergruimte - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Bijzettafeltje General 45x35x65cm uit spaanplaat met afwerking in wit. Met wieltjes en twee opbergvakken.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 10.2 |
| Opties | Met wielen, Met opbergruimte |
| Aantal personen | n.v.t. |
| Vorm | Rechthoek |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Bijzettafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | DRDS0101002893 |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 35,00 cm |
| Lengte Product - cm | 45,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 65,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
De bijzettafel General is de perfecte combinatie van modern design en functionaliteit. Het tafeltje is gemaakt uit spaanplaat met afwerking in melamine. De strakke witte afwerking past perfect in elk modern interieur. Het tafeltje is uitgerust met twee open vakken die ideaal zijn voor het opbergen van je favoriete boeken of magazines. Dankzij de wieltjes verplaats je de tafel eenvoudig naar waar je hem nodig hebt. Kortom, het bijzettafeltje General is ideaal als salontafel, laptoptafel of extra opbergruimte naast je bank of bed.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob