Bijzettafeltje Dover - zwart/wilde eik

🏷️ Stapelkorting: meer kopen = meer korting!

De korting geldt bij aankoop van minimaal 2 meubelstukken. Deze koppelverkoop is geldig op alle meubelen zolang de voorraad strekt.

Acties zijn niet cumuleerbaar en niet verenigbaar met andere promoties. Niet geldig op bedtoebehoren, accessoires, verlichting en onderhoudsproducten.

Korting wordt automatisch toegepast in het winkelmandje.

  • 10% korting vanaf 2 meubels
  • 15% korting vanaf 3 meubels
  • 20% korting vanaf 4 meubels
Bijzettafeltje Dover met blad in wilde eikdecor en mat zwart frame. Lees meer

Veilig betalen

bancontact visa mastercard american express sofort apple pay paypal alma

Productinformatie

Hout/look Wilde Eik
Aantal personen n.v.t.
Vorm Rechthoek
Montage vereist Ja
Aantal tafels 1
Type tafel Bijzettafel
Verlengbaar Nee
Met stoelen Nee
Merk Emob
Te bestellen per [x] stuks 1
SKU-Emob ACT0000079386
EAN 5713941038708
Garantie 2 jaar fabrieksgarantie
Kleur Bruin, Zwart
Breedte Product - cm 35,00 cm
Lengte Product - cm 43,00 cm
Hoogte Product - cm 63,00 cm
Stijl Industrieel
Materiaal Metaal Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud.
Aantal pakketten 1
Totaal Gewicht kg 4

Met de meubelen uit de Dover collectie richt je je huis in volgens de laatste trends. Dit stoere bijzettafeltje heeft een frame uit zwart gepoedercoat metaal en een warm blad met een wilde eikdecor. Het tafeltje is zo ontworpen dat je 'm deels over je bank kunt schuiven. Erg handig om bijvoorbeeld een laptop op te plaatsen. 

Bijpassende producten

Lengte: 37 cm
Hoogte: 119 cm
Breedte/diepte: 35 cm
Rek Dover 37cm, 3 legplanken - zwart

Snelle levering

Lengte: 37 cm
Hoogte: 82 cm
Breedte/diepte: 35 cm
Rek Dover 37cm, 2 legplanken - zwart
Lengte: 60 cm
Hoogte: 75 cm
Breedte/diepte: 30 cm
Keukentrolley Dover 60cm - zwart

Snelle levering

Lengte: 114 cm
Hoogte: 78 cm
Breedte/diepte: 35 cm
Boekenrek Seaford - 114x35x78 cm - Wilde eik/zwart
Lengte: 77 cm
Hoogte: 185 cm
Breedte/diepte: 35 cm
Rek Seaford met 4 zwevende legplanken - wilde eik/ zwart
Lengte: 75 cm
Hoogte: 91 cm
Breedte/diepte: 20 cm
Esthetic Seaford Wandplank 75x20x91 cm
Lengte: 77 cm
Hoogte: 114 cm
Breedte/diepte: 35 cm
Rek Dover 77cm, 3 legplanken - zwart/wilde eik
Lengte: 77 cm
Hoogte: 150 cm
Breedte/diepte: 35 cm
Rek Dover 77cm, 4 legplanken - zwart/wilde eik

Klantenreviews

✔ Geverifieerd
Geverifieerde review
Meer informatie over de soorten reviews
Hilde Degandt20-05-2021
Deze tafeltjes zijn mooi maar absoluut geen wilde eik maar triplex met houtlook laagje op, made in China. Zeker hun prijs niet waard, op Wish zou ik ze waarschijnlijk voor een derde van de prijs hebben kunnen kopen.
Ik moest ook meer dan 3 maanden wachten op de tafeltjes, terwijl op de website van Emob staat dat ze voldoende stock hebben en binnen de 4 weken kunnen leveren. De tafeltjes moesten zogezegd besteld worden bij leverancier, China dus...

Merkeninformatie

Over Emob

Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.

Productvragen

Geen vragen