Bijzetrekje Lupus - 51x22x64cm - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Bijzetrekje Lupus 51x22x64cm uit spaanplaat met afwerking in witte melamine.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 7.7 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 2 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Bijzetrek |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Vrijstaand |
| Open rug | Ja |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | DRDS0101001568 |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 22,00 cm |
| Lengte Product - cm | 51,40 cm |
| Hoogte Product - cm | 63,60 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 1 |
Breng orde in je woonruimte met het Lupus opbergrek. Het rekje is gemaakt uit spaanplaat met afwerking in witte melamine. Het strakke design past perfect in moderne interieurs. De vier open vakken bieden ruimte voor boeken, planten en decoratieve accessoires. Dankzij het compacte formaat is het ook ideaal als bijzettafeltje naast de bank, nachtkastje in de slaapkamer of als subtiele roomdivider in kleine ruimtes. Voeg een vleugje eenvoud en elegantie toe aan je interieur met het Lupus rekje – een slimme keuze voor stijlvol opbergen.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob