Bijzetrekje Arun - 44x17x40cm - wit/antraciet
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Bijzetrekje Arun 44x17x40cm uit spaanplaat met afwerking in melamine in wit en antraciet.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 4.1 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 3 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Bijzetrek |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Vrijstaand |
| Open rug | Ja |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | DRDM0104010472 |
| Kleur | Wit, Antraciet |
| Breedte Product - cm | 16,60 cm |
| Lengte Product - cm | 43,60 cm |
| Hoogte Product - cm | 40,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
De bijzetrekjes Arun zijn een compacte en veelzijdige opbergoplossing en passen perfect in elk modern interieur. Het rekje is gemaakt uit spaanplaat en is afgewerkt met melamine in antraciet en wit. Het rekje bestaat uit drie niveaus en biedt voldoende opbergruimte zonder veel plaats in te nemen. De veelzijdige rekjes zijn niet alleen handig in je bureau, maar kunnen ook gebruikt worden als keuken-of badkamerrekje, nachtkastje, of decoratief rekje in de woonkamer. De rekjes Arun zijn verkrijgbaar in verschillende uitvoeringen. Kies jouw favoriet op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob