Badkamerkolomkast Selin - 35x31x179cm - 2 deuren & 1 lade - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Badkamerkolomkast Selin 35x31x179cm uit spaanplaat met afwerking in melamine in wit. Met twee deuren en één lade.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 30.4 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 1 |
| Aantal legplanken | 3 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Badkamer kolomkast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | DRDB0101003975 |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 31,30 cm |
| Lengte Product - cm | 35,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 179,00 cm |
| Stijl | Klassiek |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Creëer een georganiseerde en elegante badkamer met de Selin badkamerkast. De kast is gemaakt uit spaanplaat met afwerking in witte melamine. Het smalle formaat is ideaal als opbergoplossing in zowel kleine als grote badkamers. Achter de twee deuren zijn in totaal twee legplanken voorzien waardoor je voldoende ruimte hebt voor bijvoorbeeld handdoeken en verzorgingsproducten. In de opberglade kun je allerlei kleinere spullen netjes en uit het zicht opbergen. Ontdek al onze badkamermeubels op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob