Badkamerkastje Vira - 59x19x90cm - met handdoekenrekje - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Badkamerkastje Vira 59x19x90cm uit spaanplaat met afwerking in witte melamine. Met twee deuren en een handdoekenrekje.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 14.5 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 3 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Badkamer hangkast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Zwevend |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | DRDB0101003944 |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 19,50 cm |
| Lengte Product - cm | 59,30 cm |
| Hoogte Product - cm | 90,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Houd je badkamer netjes en georganiseerd met het badkamerkastje Vira. Het kastje is gemaakt uit spaanplaat met afwerking in wit en is ideaal voor het opbergen van toiletartikelen en handdoeken. Achter de twee deuren is een legplank voorzien waardoor je ruimte hebt voor allerlei verzorgingsproducten, terwijl je met de legplank onderaan je meest gebruikte toiletartikelen steeds bij de hand hebt. Dankzij het handdoekrekje is dit kastje ideaal voor boven de wastafel, of in het gastentoilet.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob