Badkamerkastje Florent 40cm 1 deur & 1 lade - grafiet/grijze eik
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Badkamerkastje Florent in grafietgrijs, 40 cm breed. Uitgerust met 1 softclose lade en 1 deur met decor van grijze eik.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 21 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Ja |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 1 |
| Aantal lades | 1 |
| Aantal legplanken | 1 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Badkamer hangkast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Zwevend |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Held |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | HD056.1.3100 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Grijs |
| Breedte Product - cm | 20,00 cm |
| Lengte Product - cm | 40,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 64,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | MDF, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Aantal pakketten | 1 |
Geniet elke dag van een weldadige sfeer in de badkamer die je verwezenlijkt met de stijlvolle meubelen van de Florent collectie. Dit badkamerkastje is 40 cm breed en is uitgerust met 1 softclose lade, 1 deur en 1 legplank. Het meubel is gemaakt van spaanplaat en MDF met afwerking in grafietgrijs en decor van grijze eik. Combineer met de andere badkamermeubelen van de Florent-collectie en stel zelf jouw ideale badkamer samen.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Held